Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

Şehitlerimiz var....

PKK'nın kaçırdığı... PKK'nın insafına terk edildiği anlaşılan asker, polis, sivil vatandaşlarımız... Gündem olmamış, unutturulmuş.... Gazeteci Yeliz Koray'ın ifadesine göre;
Saygı Öztürk ve Lütfi Türkkan'ın dışında kimsenin oralı olmadığı vatandaşlarımız... 2015 yılından beri PKK'nın elinde imiş...PKK VİDİOLAR YAPIP YAYINLAMIŞ AMA, askerimize, polisimize, vatandaşımıza sahip çıkması gereken devlet görevlileri bu durumu onur meselesi yapmak yerine kulağı üzerine yatmayı tercih etmiş.

Açılımınız batsın. Sıfıra yakın PKK terörü ile teslim aldığınız ülkemizde, PKK'lıların siyasi uzantılarını %10'un üzerinde oy alacak duruma AKP getirdi. Bebek katilinin mektubunu Diyarbakır meydanında okutarak...  Bebek katiliyle ortak anayasa yapmaya kalkarak... Narko terör örgütünün başı bebek katiline övgüler düzerek... Öcalan'ın verdiği liste ile askere tuzak kurup içeri tıkarak... Güneydoğu'ya atayacağı Vali ve Emniyet Müdürlerini PKK'nın onayıyla atayarak... (Oslo görüşmelerinde MİT Müsteşar Yrd. Afet Güneş'in açıklamasından biliyoruz.) Kürt kökenli vatandaşlarımıza AKP önder olarak Öcalan'ı gösterdiği için PKK'nın siyasi uzantıları bu kadar güçlendi. PKK'nın siyasi uzantılarına AKP sayesinde 57 milyon 550 tl parti yardımı alıyor. Bölücüsünü besleyen nadir ülkelerden biri olduk. 
SAHİ, AKİLLER VARDI. ŞİMDİ ONLAR NEREDE? Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Orhan Gencebay, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Lale Mansur, Nihal Bengisu Karaca, Mehmet Uçum, Abdurrahman Dilipak ve diğerleri... Bu katil sürüsüne eğilmesi için Türk Milletini ikna turuna çıkmıştınız... 'Ama onlar da(pkk) ölüyor' diyen Hülya Koçyiğit, mutlu musunuz bugün?
Askeri dışlayarak Polis Evinde sözde sanatçılarla açılım toplantısı yapanlar... Kaçırılan asker, polis ve sivil vatandaşlarımızı almak için de Bülent Ersoy, Hülya Avşar ve diğerlerini gönderseydiniz ya? O çok sevdikleri PKK'lılardan alsalardı kaçırılan asker-polis ve sivilleri...
Utanın desem utanmazsınız. Üzülün desem üzülmezsiniz. 
HDP güzellemesine katılan muhalefet... Demirtaş aşıkları... Bugün iyi misiniz?
***
Kızgınlığım kökeninin gereğini yapanlara değil... Kızgınlığım bütün bu rezilliklere, ihanete sessiz kalan Türklere...

Kuruluş Anayasası mı? Sevr'dir. Türkleri Anadolu'da boğma projesinin kılıfıdır. 

Seyredin... Hatta seyretmeyin! Kan uykularından uyanmayın sakın! Öyle ya? Uyanırsanız sorumluluk almak gerekecek.
***  
Birilerinin dediği gibi;
Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk sanırım yanlış bir milleti kurtardı. Türklüğünü, özünü, kimliğini yitirmiş, ahdalanmış bir milleti...
Ata Anadolu'da kocaman bir Türklük ateşi yaktı. Bizler ne yaptık?
Dönme-devşirme Türk Düşmanlarının peşinde, özümüzü, kimliğimizi inkar ettik. Şimdi de çocuklarımızın cansız bedenleri veriliyor elimize. Ülke zaten tabutluk oldu. Her gün şehidimiz, şehitlerimiz oluyor ve alt yazı geçiyor televizyonlarda. Kendi çocuklarını asker olmaktan kurtaranların alkışlandığı bir ülkede ne olmasını bekliyordunuz? Üç-beş Mehmet şehit oldu diye meclisi mi toplayalım diyenlere bu ülkeyi dar etmedik, edemedik ya? 
O gün zaten kaybettik!

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact